Strona główna Mapa serwisu Kontakt

Kliknij i poznaj naszych doradców genetycznych

Doradcy genetyczni:

Adam Warulik

centralna i południowo-zachodnia Polska

tel. kom. 509 777 819

e-mail: adam.w@penarlan.pl

 

 

Maciej Skonieczny

częściowo centralna i południowo-zachodnia Polska

tel. kom. 509 777 810

e-mail: maciej.s@penarlan.pl

 

 

Adam Cichosz

południowo-wschodnia Polska oraz Ukraina

tel. kom. 509 777 813

e-mail: adam.c@penarlan.pl

 

 

Mariusz Szpanel

północno-wschodnia Polska oraz Białoruś

tel. kom. 509 777 823

e-mail: mariusz.s@penarlan.pl

 

 

Daniel Urbaniak

Doradca Genetyczny i Żywieniowy

wielkopolska

tel. kom. 509 777 805

e-mail: daniel.u@penarlan.pl

 

 

Grzegorz Chmielowski

Manager Centrum Pozyskiwania Nasienia

tel. kom. 509 777 846

e-mail: grzegorz.ch@penarlan.pl

 

 

Olga Piekarska

Doradca ds. Produkcji

tel. kom. 509 777 861

e-mail: olga.p@penarlan.pl

 

 

Wiesław Niewitecki

Główny Lekarz Pen Ar Lan

tel. kom. 508 008 827

e-mail: wieslaw.n@penarlan.pl

 

Sponsor generalny

Patron Medialny

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia